Від імені Союзу юристів України, Всесвітньої асоціації юристів, Світового Конгресу українських юристів та від мене особисто прийміть найщиріші вітання   з 18-ю річницею заснування Служби безпеки України!

Служба безпеки України зайняла належне лише їй місце у системі правоохоронних органів нашої держави, здобула авторитет та досвід, відчуває себе невід’ємною часткою держави, відповідальною за її безпеку.

Cпівробітники служби безпеки — це патріоти, професіонали які своєю самовідданою працею, зразковим виконанням службового обов’язку, високим професіоналізмом створювали і створюють гарантії захисту та безпеки рідної країни і сприяють зміцненню її авторитету.

Ви — опора державності, гарант її безпеки і цілісності, захисник прав і свобод українських громадян. Історія і спадщина служби – в дійсності непроста, втім її сучасна, відроджена місія має здоровий національний корінь, а отже правильні орієнтири.

Увесь український народ покладається на те, що його Служба безпеки завжди ретельно і вправно боронитиме інтереси людей, захищатиме суверенітет і соборність України, діятиме на благо нашої свободи і демократії.

Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по захисту України. З нагоди професійного свята бажаю всьому особовому складу і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок.

Нехай вірність присязі, мужність, повсякчасне прагнення вдосконалювати власну професійну майстерність, творчий підхід до вирішення оперативно-службових завдань, висока порядність неодмінно будуть запорукою нових вагомих внесків у справу захисту державної безпеки нашої Батьківщини.

Від щирого серця бажаю, аби всі ваші справи були непідвладні плину часу. Хай мир і злагода, людяність і щире слово супроводжують Вашу діяльність на користь рідної України.

З повагою,
Голова Союзу юристів України,
Президент Всесвітньої асоціації юристів
Президент Світового Конгресу українських юристів                      Валерій Євдокимов